Podzim 2015

IV. třída sk. B - podzim 2015

Chleby    -     Běrunice B   2 : 1

Sestava: P.Šafařík - D.Mašinda , R.Dvořáček ,T.Brzák,P.Kocfelda - L.Baťka ,P.Fiferna,Z.Janouch,L.Fiferna - P.Ouzký (46.J.Janouch), L.Janouch

Začátkem tohoto ročníku byly IV.třídy zredukovány pouze na dvě skupiny. Naše mužstvo bylo zařazeno do skupiny B ,kde se potkáme s mužstvy ,s kterými jsme dosud nikdy nehráli a po dlouhé době odehrajeme 13 utkání za sezónu.

Utkání jsme začali velice dobře,už v 8.minutě utkání jsme šli do vedení gólem L.Janoucha, který se asi rozhodl ( věřím tomu že správně )dohrát svou fotbalovou kariéru v mateřském klubu a vrátil se ze Záhornic. Do poločasu jsme další příležitosti neměli, naopak domácím se podařilo asi v 41.minutě vyrovnat.

V druhém poločase byli domácí aktivnější, my jsme si vypracovali několik šancí až po obdrženém druhém gólu. Vyložené šance neproměnili P.Fiferna a L.Janouch.
Komentář

Běrunice B  - Rožďalovice B  2 : 5

Sestava : P.Šafařík - P.Rohlíček , (30'. J.Podnecký),R.Dvořáček, P.Záhora - P.Štěpán ,Z.Janouch (60'T.Fiala), P.Fiferna ,L.Fiferna (46'L.Hála) - P.Ouzký (46'L.Baťka) , L.Janouch

Hosté byli od začátku utkání lepší, již po čtvrthodině hry jsme prohrávali  0:2 , potom snížil z penalty L.Janouch , vzápětí šli hosté do dvoubrankového vedení pěkným gólem z tresňáku . Na poločasový stav hosté zvýšili v 45.minutě.

Po vystřídání jsme byli v druhém poločase důstojnějším soupeřem, přesto hosté vstřelili pátý gól, nám se podařilo pouze snížit na konečných

2: 5  opět brankou z penalty,kterou proměnil P.Štěpán.

Mcely  -   Běrunice B     5 : 3

Sestava: D.Fiferna - P.Rohlíček , Z.Janouch , T.Brzák , L.Fiferna - L.Baťka ,P.Štěpán , J.Čížek - A.Fiferna . L.Janouch

Sobotní utkání „B“ týmu se zpočátku vyvíjelo celkem bez překvapení. Opět obě  běrunická mužstva hrála v jeden den, a to od 17:00 hod. Jako pokaždé, když se hrají dva zápasy v jeden den, tak byl nedostatek hráčů, ale tentokrát to bylo dosti tragické. Sraz na hřišti jsme měli v 16:00 hod.  V tuto dobu bylo v Běrunicích na kabinách 6 hráčů a jeden odjel samostatně.  Žhavili jsme telefony a volali potencionálním fotbalistům, což bylo  zpočátku bezvýsledné a zdálo se, že tento zápas raději odhlásíme. Okolo 16:30 hod. jsme vyjeli po sehnání dvou fotbalistů, a to Aleše a Davida Fifernových do  vzdálených Mcel. Ještě předtím se podařilo domluvit s „A“ týmem, že nám zapůjčí Patrika Štěpána, takže to vypadalo docela nadějně. Kluci Fifernovi hráli skoro na všech postech –  „Aleš v útoku hrál jako přerostlý bratr Messiho, já v obraně a David chytal skoro jako Petr Čech“ a náš tréňa to jistil z narozeninové oslavy a Patrik ze svatby.  Čekací lhůtu jsme zvládli a nastoupili k zápasu, kdy soupeř měl  o trochu více ze hry než-li my, ale první gól dal náš hráč Jakub Čížek.  Poté po naší hrubce domácí vyrovnali,ale my jsme šli opětovně do vedení krásným gólem, o který se zasloužil náš ,,mladík“ Zdeněk ,, Adamec“ (Janouch) , který prokličkoval skoro půlku hřiště a pak nádherně přeloboval vybíhajícího brankáře. V druhém poločase jsme inkasovali po našich dalších chybách další góly a na konečný stav  5:3 snížil  zpočátku Běruničák, poté Záhorák a opětovně, snad natrvalo Běruničák Luboš Janouch. Náš bývalý trenér pan Kopřiva byl trochu rozčarován z počtu hráčů  před zápasem na hřišti, ale po prvním poločase měl ze zápasu docela radost, která však netrvala dlouho.

Lukáš Fiferna

Běrunice B -  Křinec  0 : 4

Sestava :P.Šafařík -  M.Čížek ( 65.min. P.Ouzký ) ,R.Dvořáček , T.Brzák , P.Záhora - P.Štěpán , P.Fiferna , Z.Janouch ( 30'.R.Černý),L.Fiferna - L.Baťka (46'. P.Náhlík) , L.Janouch

Ani ve čtvrtém utkání  jsme neuspěli se soupeřem s kterým jsme v posledních letech  nehrávali. Tentokrát jsme měli hráče i na střídání, ale předvedená hra  a konečný výsledek mluví za vše. Útěšovat se snad můžeme pouze tím ,že mužstva s kterými jsme dosud hráli jsou seřazeny na předních místech tabulky.

Košík  -  Běrunice B  4 : 6

Sestava: P.Šafařík - P.Záhora , D.Hála , R.Dvořáček , T.Fiala - L.Hála , P.Fiferna , T.|Brzák , L.Fiferna -  L.Janouch ,M.Janouch (46.'L.Baťka )

Třetí utkání venku a opět problémy se sestavou.Nakonec se to poshánělo a vyplynula z toho možná dosud nejlepší sestava podzimu.

Přesto jsme už v 8.min.prohrávali  s relativně slabším soupeřem 2:0 ,když druhou branku jsme dostali po dost nepochopitelné chybě obránce T.Fialy. Do poločasu snížil P.Fiferna  a v druhém poločase  asi v 55.min. vyrovnal T.Brzák. Potom začal už jako útočník ,,řádit"  T.Fiala ,

který svými třemi brankami odčinil svůj kiks z prvního poločasu. Domácí stačili nejprve vyrovnat na  3:3 a potom snížit na 4: 5. Naší první výhru v této sezóně pojistil  L.Janouch.

Běrunice B - Žitovlice  4 : 3

Sestava : P.Šafařík  - P.Záhora , R.Dvořáček ,T.Brzák , P.Náhlik - P.Štěpán , P.Fiferna , Z.Janouch (46.min. L.Hála),L.Fiferna, L.Janouch ( 60.min. P.Ouzký), T.Fiala (60.min.R.Černý)

Utkání začalo ve svižném tempu,nejpodstatnější události prvního poločasu se odehrály mezi 10. - 25.minutou. Nejprve T.Fiala utekl všem hostujícím  obráncům  a své sólo proměnil ve vedoucí gól. Hosté ve 24.min.vyrovnali z penalty,ale o minutu později se nemýlil L.Janouch.Do konce poločasu jsme se už žádné branky nedočkali, ale viděli jsme oboustranně zajímavý útočný fotbal.

Na začátku druhého poločasu ,po chybě hostujícího brankáře, jsme šťastným gólem P.Záhory odskočili na rozdíl dvou branek. V 58.min.zvýšil L.Janouch na 4 : 1 a zdálo se být o utkání rozhodnuto. Hosté to nezabalili,  začali se více prosazovat jeden na jednoho ,byli důraznější ,stále častěji vyhrávali osobní souboje a tuto převahu zužitkovali dvěma góly. My jsme najednou působili dost bezradně a až do konce utkání jsme se museli strachovat o vítězství. Vítězství nám nakonec zachránil brankář P.Šafařík,který chytil v závěru utkání přísně nařízenou penaltu.

Dlouhopolsko  -  Běrunice B  3 : 2

Sestava :P.Šafařík - P.Záhora , R.Dvořáček (50.' P.Kocfelda), T.Brzák , L.Fiferna - P.Štěpán , P.Fiferna ,Z.Janouch,  Valentin Mitrev(70.' P.Rohlíček) - L.Janouch , T.Fiala

Věkový průměr hráčů : domácí 27,3 roků ,   naše mužstvo 33,8 roků

Když jsme se z běrunického   hřiště  trousili k odjezdu k zápasu, někteří zúčastnění místní Drakiády  kroutili hlavami,protože  odjíždělo sedm hráčů. Nakonec jsme se na Dlouhopolsku sešli a sestava pro první poločas , kterou jsem si výjimečně napsal už dopoledne, klapla na 100%. Dokonce jsme ,,obětovali" P.Ouzkého pro  odpískání zápasu,protože delegovaný rozhodčí se nedostavil.

Věřil jsem, že před pěknou diváckou návštěvou už konečně na Dlouhopolsku vyhrajeme, protože naposledy se nám to podařilo na jaře 2011.

Domácí byli aktivnější a  po 30.min.vedli 2:0, i když  jejich  první gól ,,zaváněl " ofsajdem. Ve 40.minutě  snížil L.Janouch na 2:1.

V druhé půli domácí svou zarputilostí  dokázali na rozdíl od nás udržet míč na naší půlce i několik minut a  v 75.min. gólem snad z 30 m zvýšili na  3 : 1.  Přes vynikající výkon našeho brankáře v  průběhu celého zápasu, na tomto třetím gólu část viny nese. Asi v 80.minutě snížil P.Kocfelda na konečných  3 : 2

Domácí vyhráli zaslouženě, ale L.Janouch ,který si drží průměr jeden vstřelený gól na zápas, neproměněním dvou tutovek v první půli a jednou šancí v druhé půlce  domácím vše usnadnil.

Běrunice B  -  Vrbice  0 : 1

Sestava: P.Šafařík -  P.Náhlik , P.Hála , D.Hála , P.Záhora - P.Štěpán , P.Fiferna , T.Brzák , L.Fiferna - P.Ouzký (56.T.Fiala) , L.Janouch

První poločas  jsme hráli s větrem v zádech a poprvé v této sezóně jsme soupeře přehrávali , měli jsme  herně navrch. Zdálo se ,že máme vše pod kontrolou, brejky hostů jsme úspěšně likvidovali.   Z herní převahy jsme bohužel moc nevytěžili , trefili jsme pouze břevno a z bezprostřední blízkosti jsme nedokázali  dorazit vyražený míč brankářem po našem trestném kopu.

V druhém poločase vítr ještě zesílil, hosté vycítili šanci a začali mít herně navrch oni. Podařilo se jim dát branku a vzhledem k tomu ,že my jsme  si s protivětrem nedokázali poradit prohráli jsme již třetí utkání doma.

Záhornice   -    Běrunice B   2 : 3

Sestava : P.Šafařík,L.Baťka , T.Brzák , P.Ouzký , P.Fiferna , M. Janouch, L.Janouch  , od 35.min. J.Janouch

Opět  kolidující utkání  ,,A“ a ,,B“ mužstev. Áčko odjelo s 12 ti hráči ,my jsme se dopočítali celkem  osmi hráčů možných k tomuto utkání nastoupit. V Záhornicích  se nás sešlo sedm ( přijeli jsme  čtyřmi auty).  Za  11 let co vedu ,,Béčko“  jsem nezažil ,abychom  nastoupili k zápasu  v sedmi lidech.

Taktika na zápas : zodpovědně bránit, zdržovat, kličkovat, dlouhé výkopy brankáře, prostě dostat míč co nejdále od naší branky, abychom neodjeli s pořádným ,,výpraskem“  ke kterému jsme měli nakročeno.

V 8.minutě jsme sice dostali branku, ale potom se udály nevídané věci. Ze dvou rychlých brejků L.Janouch  2x skóroval. Přestože jsme byli neustále pod tlakem a  hrálo se téměř na naší půlce, mohli jsme z dalších dvou brejkových útoků ještě  vedení zvýšit.  Od  35.minuty naší sestavu doplnil J.Janouch.

Druhý poločas byl kopií prvního , domácím se po rohovém kopu podařilo vyrovnat. Posledních 20 minut jsme hráli opět v sedmi, odstoupil zraněný P.Ouzký.

Dvě minuty před koncem ,opět po brejkové akci , jsme gólem P.Fiferny (kupodivu  trefil téměř prázdnou branku)rozhodli o našem vítězství.

Opravdu platí : že fotbal nemá logiku.

Hrubý Jeseník B  -  Běrunice B  1 : 4

Sestava : M.Janouch - R.Dvořáček , L.Hála , T.Brzák , M.Poláček - P.Štěpán , P.Fiferna , L.Volejník , P.Záhora - L.Janouch , T.Fiala

Začátek utkání se nám moc nepovedl, už po třech minutách domácí potrestali naše zaváhání v obraně a šli do vedení. V 8.minutě vyrovnal z penalty L.Volejník (výpomoc z Lovčic). Do konce poločasu byla hra celkem  vyrovnaná, blíže ke vstřelení gólu jsme ale měli my.

Hned po přestávce po centru z rohu zajistil naše vedení pěknou hlavičkou T.Brzák. Od té chvíle jsme byli lepším mužstvem, obrana spolehlivě likvidovala útoky domácích a jako celek jsme měli hru plně pod kontrolou. V 70.minutě utekl domácí obraně L.Janouch  a své sólo téměř z půlky hřiště bezpečně proměnil. V 88.minutě mohl dát druhý gól v zápase L.Volejník, ale nezištnou přihrávkou T.Fialovi nabídl gólovou šanci ,kterou nešlo neproměnit. Zápas měl velice slušnou úroveň

Běrunice B  - Vestec  6 : 1

Sestava : M.Janouch - P.Rohlíček ( 61.min.P.Hála ) , Jar.Janouch , R.Dvořáček , M.Poláček - P.Štěpán , T.Brzák (46'. L.Hála),O.Vaňura, P.Záhora  - L.Janouch  , T.Fiala

Se soupeřem jsme si celkem snadno poradili.

Sled a střelci branek:

7.min.  1 : 0   T.Brzák

Straky   -  Běrunice B  1 : 2

Sestava :P.Šafařík – R.Dvořáček , L.Hála , T.Brzák , L.Baťka -  P.Záhora , P.Fiferna (5.min.O.Vaňura), P.Štěpán(55.min.R.Černý ) ,L.Fiferna – L.Janouch , T.Fiala (55.min. Valentin Mitrev)

Domácí se nestačili ještě ani rozkoukat a L.Janouch proměnil  v první minutě svůj únik ve vedoucí branku. Z vedení jsme se moc  dlouho neradovali ,protože  ve 4.minutě po nedorozumění v obraně  vlastní brankou vyrovnal T.Brzák. Do konce poločasu  se stav již nezměnil, domácí byli iniciativnější ,měli více příležitostí ke vstřelení branky ,ale vše řešila dobře hrající obrana  a v celém zápase  opravdu vynikající  v bráně P.Šafařík. Naší největší šanci, opět únik téměř z půlky hřiště ,tentokrát neproměnil opět L.Janouch. Míč skončil pouze na břevně. Druhý poločas se  odehrával  ve stejné režii ,,domácí byli lepší ,v zakončení  měli i trochu smůly. Po našem vystřídání  se naše hra vyrovnala  a jak se říká :,,Kdo si počká, ten se dočká“, v 75. minutě jsme se brankou O.Vaňury dostali do vedení a následně jsme neproměnili dvě vyložené šance.  Musím zmínit,  že v sestavě  se vystřídalo sedm hráčů , kteří měli odehraný dopolední  zápas za ,,A“ mužstvo v Ostré, takže se jenom přesunuli z Ostré do Strak,za což jim patří dík.

Běrunice B -  Netřebice   6 : 0

Sestava:K.Chrastný - L.Baťka , R.Dvořáček ( 65.min.R.Černý) ,T.Brzák,M.Čížek - P.Záhora , L.Volejník ,P.Štěpán,L.Fiferna - L.Janouch,T.Fiala

Přestože jsme hostili poslední mužstvo tabulky,nabádal jsem k opatrnosti a nepodceňování, protože většina hráčů se zúčastnila sobotních

oslav  50 tých narozenin Tomáše Brzáka ,takže někteří mohli být ještě mírně ,,nemocní".

Utkání se hrálo za pravého podzimního  nevlídného počasí, po celý zápas mírně ale vytrvale pršelo.

Do vedení  jsme se dostali již ve 3.min. brankou  L.Janoucha,další dva góly přidal do poločasu čerstvý padesátník T.Brzák.

Hosté se sice snažili, ale  do gólových příležitostí se moc nedostali.Jejich nejlepší hráč (č.9 ) bránil,rozehrával,snažil se o samostatné úniky, ale byl příliš osamocen.

V druhém poločase jsme ve vlažném tempu brankami opět L.Janoucha , R.Černého a L.Volejníka ,, dokráčeli" k  povinnému a celkovému vítězství    6  : 0. Šancí v celém utkání jsme měli nejméně jednou tolik.

Po posledním hvizdu jsme si všichni oddechli, protože hrát v takovém to počasí je za trest než pro potěšení a zábavu. Vím o čem mluvím, protože jsme si to společně s R.Černým  také vytrpěli jako pomezní rozhodčí.

IV. třída sk. B - Jaro 2016

Běrunice B  - Chleby 1 : 1

fotbal u nás

Běrunice B - Mcely  1 : 2

Sestava : P.Šafařík - R.Dvořáček (46.min.L.Hála), D.Hála, T.Brzák , T.Fiala -  O.Vaňura , P.Fiferna, R.Černý , L.Fiferna - L.Janouch , P.Ouzký

Za téměř stálého mrholení se hrál velice kvalitní a pohledný fotbal.
Hosté z počáteční převahy vytěžili ve 20.min. vedoucí gól po rozehrání nepřímého kopu a  nevídanou ,,bombou" pod břevno z  25 - 28 m. Takový gól by byl určitě i  ozdobou sportovního  zpravodajství   regionální televize.
Nám se podařilo vyrovnat v 26.min. P.Ouzkým, který  poměrně z ostrého úhlu překvapil asi špatně postaveného brankáře hostů. Odčinil tak předchozí ,,tutovku",když  běžel sám na vyběhnuvšího brankáře a místo jeho přehození volil střelu, spíše by se dalo říci:,, lehkomyslně   to zakopl".
V průběhu prvního poločasu bylo na obou stranách ještě  několik příležitostí  ke skórování ,ale stav zůstal nezměněn . V jednom případě  zachránila hosty tyč.
Druhý poločas  měl podobný průběh jako první, hosté rozhodli o svém vítězství  v 78.min. z penalty, kterou náš brankář  sice vyrazil, ale následující dorážce už nezabránil. Nám se podařilo pouze trefit břevno.
V poměrně silné sestavě jsme chtěli hosty obrat o body a oplatit jim porážku z podzimu,bohužel se nám to nepovedlo.
M.Fiferna

Křinec   -  Běrunice B   6 : 3

Běrunice B  -  Košík  6 : 1

Žitovlice  - Běrunice B  2 : 0

Sestava : M.Janouch - P.Majer , D.Hála (R.Sarnecki),T.Brzák.O.Vaňura - P.Štěpán,P.Fiferna,L.Volejník,L.Fiferna - L.Janouch , P.Ouzký

Vzhledem k tomu,že byl stejný hrací den  ,,B" a  ,,A" mužstva ( začátek 14,00 a 17,00 hod) přislíbil výpomoc pouze O.Vaňura.

Utkání s téměř stejným průběhem jako poslední venkovní utkání v Křinci. Na začátku utkání  neproměněné dvě téměř stoprocentní šance L.Janoucha a jedna P.Fiferny. Poločas skončil bez branek.

Hned v úvodu  druhého poločasu nastřelil O.Vaňura břevno branky ,totéž se povedlo hned z protiútoku domácím. V průběhu druhého poločasu byli  domácí aktivnější , po naší chybě v obraně se ujali vedení a  vítězství si pojistili po další naší chybě druhou brankou asi 10 minut před koncem utkání.

M.Fiferna

Běrunice B  - Dlouhopolsko  3 : 0

Vrbice - Běrunice B  1 : 1

P.Šafařík - R.Ouzký , R.Dvořáček,P.Majer, L.Baťka - R.Sarnecki , P.Fiferna,M.Janouch(75.min. Luboš  F....),L.Fiferna - P.Ouzký, P.Hála

Domácí se hned v první minutě dostali do šance, naštěstí pro nás míč  minul  těsně branku. První poločas se odehrál za stálé převahy domácích, kterým ještě pomáhal poměrně silný vítr. My jsme se dostávali před branku ojedinělými brejky, přesto dvě slibné příležitosti nevyužil náš útočník P.Hála.

Bojovností a odhodláním jsme dokázali uhájit bezbrankový první poločas.

V druhé minutě po přestávce se domácí ujali vedení po nesprávně nařízené penaltě. V dalším průběhu utkání se nám dařilo více kombinovat  a udržet míč na půlce domácích. Před branku domácích jsme se nejednou dostali výkopy brankáře přes celé hřiště, z  nichž jsme vytěžili  i rohové kopy.

V 53.minutě zakončil náš útok vyrovnávací brankou P.Majer. Najednou jsme byli domácím rovnocenným soupeřem a útoky se střídaly na obou stranách. Když domácí neproměnili v poslední minutě ,,tutovku“,skončilo utkání remízou.

Ohlas :

Z utkání jsem měl obavy, protože jako vždy, když hrají obě naše mužstva ve stejný den máme problémy se sestavou. Tentokrát  museli hrát v poli dva naši brankáři. Remíza je  podle mne spravedlivá, za druhý poločas si ji určitě zasloužíme.

Běrunice B - Záhornice  8 : 0

P.Šafařík - R.Dvořáček , T.Brzák, P.Náhlik,R.Ouzký - R.Sarnecki , L.Hála,P.Štěpán,L.Fiferna - P.Ouzký , L.Janouch

Branky: 2x  P.Štěpán, 2x  P.Náhlik,  R.Sarnecki, L.Janouch, T.Brzák, R.Ouzký

V tomto utkání není co hodnotit, protože hosté hráli v osmi a  kdyby  odjeli s dvouciferným číslem, tak se nikdo asi z deseti diváků nedivil. Takové utkání je spíše za trest  než pro potěšení.

Běrunice B - Hrubý Jeseník B  1 : 2

Sestava: M.Janouch (46.min.K.Chrastný) - R.Dvořáček, R.Černý, (65.min.P.Hála), T.Brzák ,R.Sarnecki - T.Macura , P.Fiferna , P.Štěpán ,L.Fiferna - K.Chrastný ( 46.min.L.Janouch ) , P.Ouzký

8.minuta - míč z hlavy T.Brzáka orazítkoval břevno brány
14. " - pěkná akce zakončená střelou K.Chrastného , míč těsně minul branku
18. " - po chybě hostujícího gólmana ,dorážka P.Ouzkého 1 : 0
32. " - hosté trefili břevno
36. " - první ložená šance P.Fiferny - sám před brankářem netrefil branku
45. " - hosté vyrovnali na 1:1
Od začátku utkání se hrál pohledný svižný fotbal, útoky se střídaly na obou stranách, celý první poločas jsme byli aktivnější a vypracovali výše uvedené šance. V druhé půli se karta obrátila, hosté po vyrovnávacím gólu
,,do šatny " ožili, začali nás přehrávat a někteří naši hráči začali ,,odcházet " fyzicky. Přesto jsme měli další šance. V tomto vynikl náš kapitán P.Fiferna, který v 58.a 64.minutě běžel sám na brankáře a trestuhodně zahodil.
V 76.min.se hosté dostali do vedení a když v 80.min. skončil míč na břevně hostů, soupeř si závěrečné minuty korektně hraného zápasu pohlídal a odváží si všechny body.
Závěr prvního poločasu jsme měli určitě zvládnout lépe takticky. Vynucené střídání a změny v rozestavení sestavy také nemohly prospět ke zlepšení produktivity. Zraněný L.Janouch nastoupil jenom proto, abychom
nehráli o deseti.
,,Kopytem" utkání hráč ,který vyplynul z předcházejícího komentáře k utkání.

Vestec  - Běrunice B  3 : 3

Běrunice B - Straky  9 : 3

P.Šafařík

R.Sarnecki  ( 46 min.O.Vaňura) , P.Hála (53.min.K.Chrastný ) T .Brzák , R.Černý (77.min.P.Rohlíček)

Jirkov Mitrev Valentin , P.Fiferna , L.Volejník,  P.Štěpán

M.Chrastný ,  P.Ouzký

Ve vyrovnaném  prvním poločase jsme se dostali do vedení brankou M.Chrastného v 15.min. I potom bylo několik slibných příležitosti na obou stranách ke vstřelení gólů ,ale stav  do přestávky zůstal nezměněn.

Vstup do druhé půle byl z naší strany téměř famózní. Hned  po zahájení druhého poločasu  skóroval P.Fiferna,  a když v 49.a 51.minutě přidal další dva góly O.Vaňura,zdálo se být   utkání rozhodnuto. Všechny tři tyto branky byly jak  přes kopírák : rychlý a přesný nákop  přes obranu na nabíhajícího hráče,klička přes posledního obránce, střela levými nohami podél vybíhajícího brankáře k pravé tyči branky z pohledu útočícího  hráče.

Hosté ani  za tohoto  stavu   nerezignovali a nejprve  v 54.min. po hrubé chybě našeho brankáře  a v 56.min. snížili na  4 : 2.

V 66.min.Valentin Mitrev  zvýšil na  5:2 a o minutu později  naším vlastním gólem hosté opět snížili na rozdíl dvou gólů( 5:3).

Definitivní pojistku přidal svým druhým gólem  v utkání P.Fiferna, tentokrát po chybě hostujícího brankáře.

Další tři góly přidali v rozmezí 82. - 87.minuty postupně Valentin Mitrev , T.Brzák a K.Chrastný

V prvním poločase to bylo kvalitní a pro hrstku diváků zajímavé a napínavé utkání. Oceňuji , že hosté  i po nešťastné pětiminutovce na  začátku  druhého  poločasu ( 4 : 0 ) hráli  fotbal. Nám tentokrát vyšlo vše, do čeho jsme kopli.

Jsem  rád, že stále máme možnost skončit celkově na pátém místě  tabulky,  pokud  vyhrajeme v  posledním kole v      Netřebicích a Dlouhopolsko nebude bodovat. Pro nás to bude opět velice složité ,protože utkání  koliduje s utkáním  ,,A" mužstva.

Netřebice - Běrunice B  4 : 1