Chrastný K.
Dvořáček R.(Kubánek D.),Bambas Martin, Janouch J., Čížek

M.Záhora P.(Hruška L.),Bambas Michal(Kocfelda P.), Fiferna P.,Fiferna L.

Černý R., Brzák T.

Branky:  Černý R. 2, Hruška L. 2, Bambas Martin, Fiferna L., Fiferna P., Chrastný K.

Běrunice B - Opolany  2 : 1

P.Šafařík

R.Dvořáček, Martin Bambas, J.Janouch ,M.Štěpán(M.Čížek)
P.Záhora (Michal Bambas),P.Fiferna , D.Mašinda, L.Fiferna
P.Kocfelda ,K.Chrastný(T.Teslík)

Branky: K. Chrastný 2

Běrunice B - Libice B  5 : 1

P.Šafařík

T.Teslík , Martin Bambas , J.Janouch , M.Štěpán ( P.Rohlíček)
P.Záhora (K.Chrastný) , P.Fiferna , M.Mašinda (Z.Janouch),L.Fiferna
T.Brzák , P.Kocfelda

Branky: T.Brzák 4x , K.Chrastný

S potěšením  mohu napsat, že po úvodní remíze s Vrbicí jsme zvládli všechny tři následující domácí utkání bez ztráty bodu.

V prvním domácím utkání jsme Záhornice  doslova rozstříleli a oplatili jim porážku z jarní sezóny se stejným výsledkem  8:1

Na posvícení jsme hostili mužstvo  Opolan, které hrálo velice dobře a už v průběhu prvního poločasu si vypracovali několik gólových příležitosti. K našemu štěstí se trefili jenom jednou, takže poločas  0 : 1, byl pro nás ještě lichotivý. O přestávce byla v kabině velmi ponurá nálada, ticho jako v kostele, nikdo snad ani nevěřil, že bychom mohli utkání zvrátit. Druhý poločas měl podobný průběh jako první ,nám se však podařilo dvěma góly K.Chrastného  výsledek  otočit a udržet. Posvícení jsme si zkazit nenechali , tentokrát  nevyhrálo lepší mužstvo,ale šťastnější .

V třetím utkání  s Libicí ,,B“  se hrál oboustranně líbivý fotbal, hosté v sestavě s několika hráči ,,A“ mužstva byli hlavně v útoku nebezpeční  , my jsme  však zásluhou dobře hrající  obrany a pěknými góly T.Brzáka vyhráli poločas 3:0. V druhém poločase jsme si výsledek pohlídali a čtvrtým gólem T.Brzáka zvýšili na 4 :0. Potom jsme sice inkasovali, ale vzápětí  skóroval na konečných 5:1  K.Chrastný po nezištné přihrávce opět T.Brzáka. Oproti minulé sezóně se nám daří  proměňovat vypracované šance. Velkým přínosem je  pro mužstvo návrat Martina Bambase  a T.Brzáka, který  téměř celou jarní sezónu odehrál v Áčku. Nyní nás čekají dva zápasy venku ,jsem hrozně moc zvědav ,jak obstojíme.

Sloveč - Běrunice B    4 : 0

P.Šafařík

J.Kopřiva (A.Fiferna),Martin Bambas,T.Brzák,L.Fiferna  T.Macura,P.Fiferna,Z.Janouch,P.Kocfelda M.Mašinda,P.Ouzký

Další utkání,kdy hrálo ,,A" a ,,B" mužstvo  ve stejný den. Problémy začali ještě před utkáními se sestavami obou mužstev.
V ,,B" mužstvu chybělo 6 hráčů,kteří už v této sezóně v některých utkáních nastoupili.Někteří byli řádně omluveni předem,zbývající se omluvili v průběhu dne.Jak je vidět ze sestavy,mužstvo jsme nakonec posháněli a k utkání odjeli.
Zápas začal velkým náporem domácích,kteří začali velice sebevědomě,navíc hráli za podpory silného větru. Než jsme se rozkoukali, dostali jsme ve  4.té minutě branku a nevypadalo to vůbec dobře. Domácí hráli velice jednoduše,míče nakopávali na své útočníky a ti stříleli ze všech pozic,naštěstí dost nepřesně, a když už trefili branku míče pochytal náš brankář.
My jsme  se dostávali  před branku domácích pomocí krátkých přihrávek jenom sporadicky,jinak to ani proti větru nešlo,přesto jsme si tři dobré příležitosti ke vstřelení brany vypracovali. Když už to vypadalo,že poločas skončí pro nás přijatelným výsledkem,dostali jsme v 44.minutě celkem laciný a hloupý gól.
Vzhledem ke stále silnému větru jsme si od druhého poločasu dost slibovali. Bohužel,domácí začali hrát po zemi,hru zpřesnili,kombinačně začali naší zálohu přehrávat,poměrně brzo vstřelili třetí gól a o výsledku bylo rozhodnuto.
Přes čtyři obdržené branky bych pochválil P.Šafaříka,který nejméně stejný počet jistých branek chytil.

Odřepsy - Běrunice B    4 : 3

P.Šafařík

R.Dvořáček,Ma.Bambas,T.Teslík,L.Fiferna T.Macura,M.Mašinda,Z.Janouch,P.Fiferna
P.Ouzký , T.Brzák

Vstup do utkání byl téměř katastrofální,vesměs po našich chybách a nedůsledným bráněním jsme dostali v 7.,15.a 17. té minutě branky.

V 35.minutě dostal přihrávku jak na zlatém podnosu P.Fiferna,přestože byl před brankářem úplně sám,měl spoustu času,šanci však neproměnil.Jak už to bývá a stále platí:,,nedáš - dostaneš", v 37.minutě zvýšili domácí už na 4:0. V závěru poločasu jsme se dočkali i my a M.Mašinda snížil na 4:1.

Druhý poločas byl z naší strany úplně o něčem jiném.Začali jsme více nabíhat do volných prostorů,byli důraznější v osobních kontaktech,M.Mašindarozděloval pěkné přihrávky,většina akcí u něj začínala ,ostatní se přidali a výsledek se dostavil.Nejprve v 65.minutě proměnil nařízenou penaltu Ma.Bambas a v 77.minutě snížil R.Dvořáček na 4:3. V té době jsme měli opravdu drtivou převahu,bohužel nás 2x ,,zařízl" domácí pomezní rozhodčí.  Poslední nás útok nenechal dokončit hlavní rozhodčí a odpískal konec utkání.

Běrunice B - Dlouhopolsko  4 : 0

M.Janouch

P.Rohlíček (Mi.Bambas), R.Dvořáček , Ma.Bambas,T.Teslík
T.Macura , P.Fiferna , Z.Janouch  (T.Záhora), L.Fiferna
K.Chrastný , T.Brzák

Branky : Ma.Bambas 2x , T.Macura , K.Chrastný

Proti poslednímu mužstvu současné soutěže jsme nezaváhali a připsali si tři body.

Fiferna

Dymokury B - Běrunice  2 : 1

M.Janouch
P.Rohlíček(L.Hála ) ,Ma.Bambas,R.Dvořáček,M.Čížek  P.Záhora , P.Fiferna , Z.Janouch (L.Hruška ), L.Fiferna  R.Černý , P.Pilař

Dlouho to vypadalo, že nás nebude ani jedenáct. Nakonec , díky výpomoci hráčů z áčka jsme nastoupili v optimální sestavě a ještě zbyli dva hráči na střídání. Největší náš problém v celém utkání byl vstřelit gól z řady šancí ,které jsme si vytvořili. Domácím se to podařilo a tak jsme prohráli poločas 1:0.

V druhé půli jsme si vybrali slabou 10ti minutovku, domácí měli tři gólové šance, které skvěle vychytal  M.Janouch. V 65.minutě po pěkné akci  L.Hruška – L.Hála – R.Černý, posledně jmenovaný konečně vyrovnal. Od té chvíle

jsem věřil a byl přesvědčen, že zápas dotáhneme do vítězného konce. Bohužel v cca 80.minutě po výkopu od naší branky jsme inkasovali druhý gól. Ve zbývajících minutách jsme měli opět převahu, tak jako ve  vetší  části  utkání ,ale vyrovnat  se nám už nepodařilo.

Běrunice B - Žehuň  1 : 0

P.Šafařík
R.Dvořáček,Ma.Bambas , Michal Bambas , P.Rohlíček
P.Záhora , P.Fiferna , Z.Janouch ( J.Janouch), L.Fiferna

Branka  3.minuta  -  T.Brzák

V zápase jsme byli od začátku lepším mužstvem,škoda,že jsme nezvítězili vyšším rozdílem.

Hradčanv -  Běrunice B  0 : 1

M.Janouch
R.Dvořáček , Ma.Bambas , J.Janouch , L.Fiferna
P.Záhora , P.Fiferna , Z.Janouch , Mi.Bambas ( R.Černý)

Branky : P.Záhora , P.Fiferna

Na sněhu a v chumelenici v téměř neregurelních podmínkách jsme třetí mužstvo v tabulce  nakonec udolali.

Běrunice B -  Křečkov 4 : 1

M.Janouch
T.Teslík  ( L.Hruška ), J.Janouch , R.Dvořáček , M.Štěpán (R.Černý )
P.Záhora , P.Fiferna , Z.Janouch, L.Fiferna
T.Brzák , Mi.Bambas(K.Chrastný)

Vzhledem k tomu,že jsme předešlé dvě utkání vyhráli byli jsme v  posledním utkání podzimní sezóny jasnými favority. Do vedení  jsme se dostali v 25.minutě gólemP.Záhory a vše  vypadalo velice slibně. Bohužel hned po rozehrání a následném  protiútoku nás zachránila tyč a v 45.minutě jsme dostali gól ,,do šatny“.

Prosadili jsme se až po přestávce,po vystřídání a přeskupení sestavy. V rozmezí od 60. do 65.minuty se postupně prosadili střídající hráči  K.Chrastný , L.Hruška , R.Černý.