P.Šafařík

R.Dvořáček , T.Zima ,P.Náhlík (Z.Janouch) ,M.Štěpán (J.Kopřiva )
P.Záhora  ,  P.Fiferna, L.Hruška , L.Fiferna

P.Ouzký (T.Macura) , R.Černý

Oproti utkání s Hradčanami jsme si vypracovali několik slibných šancí a gólem R.Černého  vyhráli první poločas. Ve druhé půli jsme bohužel žádnou branku nepřidali ,domácím se podařilo vyrovnat a následně z trestného kopu vstřelit    vítěznou branku. Takže na první body a radost z vítězství si musíme počkat do dalšího utkání.

Běrunice B - Křečkov B  2 : 1

M.Janouch

J.Kopřiva (M.Chrastný),T.Zima,M.Čížek,M.Štěpán P.Záhora(P.Ouzký),Z.Janouch(L.Hruška),L.Fiferna)

P.Kocfelda , K.Chrastný

Třetí utkání jarní sezóny jsme museli bezpodmínečně vyhrát,pokud jsme chtěli zastavit propad až téměř na chvost tabulky a odčinit prohry z předcházejících dvou úvodních zápasů.
V prvním poločase jsme sice měli mírnou herní převahu,bohužel bez gólových šancí a téměř bez zakončení.Naopak hostujícím se z ojedinělého protiútoku podařilo skórovat.Po vedoucí brance se začali stále více osmělovat a do konce poločasu ještě dvakrát nebezpečně ohrozili naší branku.
Příchodem L.Hrušky do druhé půle jsme začali hrát na tři útočníky , dalším střídáním v průběhu druhého poločasu se naše  hra zpřesnila a zrychlila,získali jsme znatelnou převahu a soupeře přehrávali fotbalově.Po pěkné akci a finální přihrávce Míry Chrastného vyrovnal v 75.minutě přímo z voleje jeho brácha Kamil Chrastný. V 80.minutě vstřelil naší druhou a zároveň vítěznou Lukáš Hruška.

Opolany - Běrunice B  2 : 1

P.Šafařík

T.Teslík , T.Zima, M.Čížek , R.Dvořáček

P.Kocfelda ,P.Fiferna , T.Macura , L.Fiferna

K.Chrastný (Z.Janouch ),P.Ouzký

Úvod zápasu se nám docela vydařil,ve 14.minutě jsme se dostali do vedení pěkným gólem P.Fiferny.Z vedení jsme se dlouho netěšili,protože domácí v 25.minutě vyrovnali. Do této doby jsme byli o trochu lepším mužstvem,bohužel další branku jsme nepřidali,domácí nás začali postupně v závěru poločasu přehrávat ale  nerozhodný stav jsme udrželi.

V druhé půli jsme nic fotbalového nevymysleli,domácím se podařilo v 60.minutě vstřelit druhý a zároveň vítězný gól.

Odřepsy - Běrunice B  0 : 2

P.Šafařík
L.Štus , P.Pilař , M.Čížek , R.Dvořáček
P.Záhora , P.Fiferna ,T.Macura (J.Kopřiva) , L.Fiferna
P.Ouzký(R.Černý) , K.Chrastný

Ve třetím utkání venku jsme se dostali v 22.minutě do vedení  nádherným gólem  K.Chrastného.Připomínám,že i v předchozích dvou utkáních venku jsme vždy vedli.Tentokrát jsme vedení do poločasu uhájili . V druhém poločase  jsme my i  domácí měli několik příležitostí ke vstřelení gólů.Nejdůležitější  momenty utkání byly mezi 80. a 90.minutou utkání. Nejprve náš nejzkušenější krajní obránce ,,namazal" gólovou šanci domácím ,vzápětí R.Černý  v 83.minutě zvýšil na 0:2,z protiútoku  domácích odčinil svou předchozí ,, minelu" téměř na brankové čáře již zmíněný  nejzkušenější krajní obránce (R.Dvořáček).
V následujících 5.minutách jsme si vytvořili ještě dvě vyložené šance,které jsme bohužel neproměnili.
Takže plný počet bodů ze hřiště soupeře vezeme po dlouhých sedmi měsících.Naposledy jsme zvítězili v Křečkově 18.9.2011.

Běrunice B - Žehuň  1 : 1

Janouch M.
Dvořáček R., (Janouch J.), PilařP. , Štus L., Kopřiva J. (Černý R.)
Macura T. , Fiferna P.,Janouch Z.(Záhora P.),
Chrastný K. , Ouzký P.

V domácím utkání jsme měli potvrdit, že  vítězství venku v uplynulém kole nebylo náhodné, že konečně nastalo zlepšení v naší hře.Utkání mělo posloužit také  ke zvýšení  sebevědomí celého mužstva.  Z tohoto pohledu mělo být mužstvo Žehuně ideálním soupeřem,protože jejich postavení v tabulce je ještě horší než naše.

V samotném utkání nás soupeř přehrával snad ve všech fotbalových vlastnostech,vypracoval si řadu vyložených šancí, zvláště ve druhém poločase. Hosté šli do vedení v 28.minutě, v 38.minutě vyrovnal z nařízené penalty Z.Janouch.
Tímto nerozhodným stavem naštěstí pro nás také utkání skončilo.

Sány - Běrunice B  2 : 1

P.Šafařík
L.Štus , T.Zima , P.Náhlík , T.Teslík (P.Záhora)
T.Macura (Z.Janouch) , L.Hála , P.Fiferna , L.Fiferna
K.Chrastný, M.Chrastný

Úvod utkání se nám opět povedl, ale ostatní průběh utkání je jak přes kopírák.Po zbytečných chybách inkasujeme góly a v koncovce  jsme nedokázali využít příležitostí,které jsme si vypracovali. Protože ani domácí nedokázali proměnit šance,které měli, skončilo utkání 2:1 ,čímž si upevnili  pozici na  1.místě tabulky. Přesto si myslím ,že při troše štěstí jsme remízu uhrát mohli. Branka: M. Chrastný

Běrunice B - Dlouhopolsko  2 : 5

M.Janouch
R.Dvořáček , L.Hruška , T.Teslík , M.Štěpán (M.Chrastný)
P.Záhora(Z.Janouch),P.Fiferna , P.Náhlík ,L.Fiferna
K.Chrastný , P.Ouzký (R.Černý)

V 8.minutě jsme otevřeli skóre utkání brankou P.Ouzkého, v 22.minutě hosté vyrovnali a ve 40.minutě šli do vedení.Takto skončil první poločas. Krátce po zahájení druhého poločasu jsme vystřídali , na hřiště šli další dva hráči našeho ,,A"mužstva se snahou zápas otočit a v derby utkání uspět. Bohužel, znovu musím konstatovat, že po hrubých chybách jsme inkasovali další dva góly a o zápase bylo rozhodnuto. V 80.minutě jsme snížili brankou L.Hrušky , ostudnou ale zaslouženou naší prohru dovršili hosté pátým gólem ,čímž nám ,,uštědřili " snad největší porážku v od vzniku ,,B" mužstva, Dlouhopolsko se představilo jako  velice houževnaté a odhodlané mužstvo, Z naší strany to byla křeč a místy až zoufalost.

Záhornice - Běrunice B  8 : 1

P.Šafařík
J.Kopřiva , R.Dvořáček , T.Teslík , M.Štěpán
P.Záhora , M.Mašinda , T.Macura , L.Fiferna
P.Ouzký , Z.Janouch

Po vedoucí brance domácích a dalších šancí,které domácí neproměnili, vyrovnal  v 35.minutě   pěkným zakončenímM.Mašinda. Tento nerozhodný stav jsme udrželi do konce poločasu.
Druhý poločas pro nás začal velice špatně,krátce po sobě jsme inkasovali dvě branky a už nebylo v našich silách vývoj utkání zvrátit. Naopak  ,,kalich" hořkosti jsme museli vypít až do dna , protože během snad 6.minut jsme dostali další čtyři góly a byli jsme zralí na ,,ručník".
Jediným pozitivním byl výkon M.Mašindy,který nastoupil téměř po roce a půl,ostatní hráče vysoko převyšoval,bohužel pochopení u nich nenašel. Dnes už ani tato 4.třída nejde hrát bez patříčné fyzické kondice.Pokud  tuto skutečnost hráči nevezmou na vědomí ,nebudou takovéto ,,výprasky" žádnou vyjímkou.

Běrunice B - Sloveč  0 : 0

P.Šafařík
R.Dvořáček , P.Pilař , Jar.Janouch ,  T.Teslík
T.Macura , P.Fiferna , L.Hruška , L.Fiferna
K.Chrastný  (R.Černý ) , M.Chrastný

Ve vyrovnaném a velmi zajímavém utkání jsme pouze remizovali.

Libice B - Běrunice B  0 : 0

P.Šafařík
R.Dvořáček, M.Bambas , D.Kubánek ,  M.Štěpán
J.Kopřiva ( L.Štus) ,M.Mašinda , T.Macura ,  L.Fiferna
P.Ouzký ,  Z.Janouch

Další utkání ,které se shodovalo s utkáním našeho ,,A“ mužstva a navíc  polovina mužstva měla  v nohách sobotní  pouťové utkání  za  starou Gardu.

Domácí začali  velice aktivně, stříleli ze všech možných pozic. My jsme se snažili útočit kombinačně přes  M.Mašindu a D.Kubánka.  Nakonec  jsme si za první poločas vypracovali tři jasné gólové šance a měli první půli i vyhrát. Druhý poločas začal ještě větším náporem domácích,s přibývajícími minutami a ubývajícími silami  našich hráčů byl tlak téměř drtivý. Naštěstí  domácí pálili velice nepřesně a když už  trefili branku, vše vyřešil dobře chytající  p.Šafařík. V některých případech jsme měli  opravdu velké štěstí.
Vzhledem k tomu, že jsme v závěru utkání také neproměnili slibnou útočnou akci, skončilo utkání  bez branek.

Běrunice B - Dymokury B  6 : 0  (2 : 0)

V posledním utkání  letošní sezóny jsem chtěl dát příležitost pouze hráčům  ,,B" mužstva,případně hráčům ,kteří pomohli v minulém utkání v Libici (M.Mašinda , D.Kubánek , M.Bambas). Někteří se kvůli práci či jiným důvodům předem řádně omluvili,někteří zkrátka ,, jenom" nepřišli.Bohužel toto se týká hlavně mladých ( P.Kocfelda , L.Štus,P.Záhora ).Z původní představy a plánované sestavy zbylo jenom torzo mužstva. Takže ještě před utkáním vyvstala otázka,zda vůbec mužstvo do příští sezóny přihlásit, když nejsme schopni se sejít  k domácímu  utkání a  přístup a zájem  mladých o fotbal  je téměř nulový. O zodpovědnosti ke kolektivu ani nemluvím. Nakonec starší hráči,kteří chtěli s fotbalem skončit,´přislíbili pomoc i v příštím roce,což je myslím jenom dobře pro celý běrunický fotbal pokud bude ,,B" mužstvo pokračovat.
Vlastní utkání jsme začali velice dobře,sebevědomě a hned od začátku jsme si vypracovali gólové příležitosti .Bylo jen otázkou času, kdy dáme vedoucí gól. Nakonec jsme viděli pěkných šest branek a minimálně stejný počet neproměněných ,,tutovek". Střelecké hody zažili bratři Chrastných.
Vysoké vítězství bych nijak nepřeceňoval, protože v průběhu zápasu nastoupilo  5 hráčů našeho ,,A" mužstva,které si včera zajistilo zpět postup do okresního přeboru.
Sled  branek:
11. a  52. minuta    Mirek Chrastný
29. , 58.  a 61. minuta  Kamil Chrastný
78.minuta  Patrik Fiferna