Běrunice B  -  Sány  2 : 4
Branky: T. Brzák 2

Sloveč   -   Běrunice B  2 : 4
Branky: M. Černý 2, Z. Janouch, L. Janouch
Po vynikajícím výkonu brankáře Marka Janoucha se nám podařilo vyrovnat L.Janouchem na 2 : 2 a v závěru utkání rozhodnout  dvěma góly Marka Černého.

Běrunice B   -   Opolany  7 : 2
Branky: L. Janouch 3, T. Brzák, M. Černý, L. Fiferna, M. Chrastný
V tomto utkání udělena lekce z produktivity našeho mužstva , z pěti útoků jsme zaznamenali 4 góly , poločas 4 :1

Běrunice B   -   Dlouhopolsko    4 : 2
Vzhledem k tomu,že v Běrunicích bylo posvícení a ,,A“ mužstvo hrálo své utkání venku, ,,B“ tým si utkání přeložil a odehrál ,,derby“ netradičně doma v sobotu a netradičně s Dlouhopolskem o druhé místo v tabulce, případně i o vedení. Utkání se hrálo před slušnou návštěvou diváků. Začali jsme velmi špatně a ve třetí minutě prohrávali 0 :1 Asi ve dvacáté minutě jsme šťastně vyrovnali, ale soupeř byl jasně lepší. Vzápětí byl vyloučen P.Ouzký a my jsme si tak akorát mohli notovat ,, trápím se trápím“ . Po nástupu do druhého poločasu jsme dostali druhý gól, v 49 minutě jsme vyrovnali T. Brzákem z penalty,která byla dle mého názoru stejně přísně nařízená jako naše vyloučení v první půli .Postupně i v deseti lidech jsme hru vyrovnali . V 76 minutě J. Budai ,,zavěsil“ z trestného kopu a v 86 minutě střídající T.Teslík upravil na konečných 4 : 2
Branky: P. Hála, T. Brzák,  J. Budai, Teslík
Sestava: M. Janouch - Ladislav Svíčka , Jakub Budai, Petr Hála, Radek Dvořáček - Lukáš Fiferna , Tomáš Brzák, Zdeněk Janouch (M. Štěpán), Marek ý Černý (T. Teslík) - Luboš Janouch, Pavel Ouzký

Běrunice B - Slovan Poděbrady B  3 : 1
V utkání průměrné úrovně jsme zvítězili brankami M.Černého a 2x L.Janoucha.
Sestava : Pavel Šafařík, Radek Dvořáček, Petr Hála,( Kamil Chrastný) Jakub Budai , Ladislav Svíčka, Lukáš Fiferna, Tomáš Brzák, Zdenek Janouch, Marek Černý, (Tomáš Teslík) Luboš Janouch (Marián Štěpán) Miroslav Chrastný

Žehuň   -   Běrunice B 0 : 3
Po třech vítězných utkáních na domácím hřišti  v řadě jsme  jeli do Žehuně, kde naše mužstvo na jaře ještě v minulém soutěžním ročníku prohrálo  5:3. Nastoupili jsme v rozestavení pouze s jedním útočníkem s cílem nedostat branku a naopak využít každou příležitost k útoku. Po řadě šancí tzv. ,,tutovek“ jsme se v 28.minutě  ujali vedení brankouM.Černého. V 41.minutě zvýšil L.Fiferna na 0 : 2 . Tento gól byl dost kuriózní . Míč se doslova ,,šoural“ do branky, brankovou čáru nakonec ,, přelezl“, ale než skončil   v síti ,stačil jej obránce domácích z brány vykopnout. V tomto případě si zasloužil uznání  pomezní rozhodčí domácích ,který gól jednoznačně potvrdil a zachoval se opravdu  sportovně , přestože stav zápasu  byl  pouze 0 :1. Tento kladný čin ocenil v poločase i hlavní rozhodčí, který řekl : že se ve své 12.ti leté kariéře rozhodčího s ničím takovým nesetkal. V druhém poločase jsme v dobrém výkonu pokračovali a v 82.minutě zvýšil střídající P.Fiferna na konečných  0 :  3. Závěrem mohu konstatovat,že jsme byli v tomto utkání jasně lepším mužstvem.
Branky: M. Černý, L. Fiferna, P. Fiferna
Sestava:  Janouch Marek - Dvořáček Radek,  Hála Petr,  Budai Jakub,  Svíčka Ladislav - Brzák Tomáš, Teslík Tomáš (Mašinda David),  Černý Marek,  Janouch Zdeněk ( Fiferna Patrik ),  Fiferna Lukáš  - Chrastný M. ( Ouzký Pavel)

Běrunice B - Pátek B  5 : 4
Hostující mužstvo,které bylo dosud na třetím místě v tabulce a oproti nám má odehráno o jedno utkání méně, se ujalo vedení asi ve 12.mimutě. Ve 25.minutě vyrovnal hlavičkouT.Brzák. Vzápětí jsme opět inkasovali . Ve 35.minutě vyrovnal M.Černý a v závěru prvního poločasu otočil skóre v náš prospěch Z.Janouch z přímého trestného kopu. V 57.minutě jsme odskočili o dvě branky,když na 4:2 zvýšil P.Ouzký. V té chvíli se zdál zápas rozhodnut,ale opak byl pravdou. Přestože jsme měli několik slibných příležitostí ( hlavní ,,spalovač“ šancí byl P.Fiferna ) ,soupeř snížil a následně z penalty vyrovnal na 4:4.Následující minuty jame měli velké štěstí,nejprve brankář P.Šafařík vyrazil hlavičku hostujícího útočníka a z jedné z dalších akcí nastřelili hosté pouze břevno. Nakonec se nám přeci jenom podařilo dotáhnout utkání do vítězného konce. Vítězný gól dal v 88.minutěL.Fiferna.
Sestava : Pavel Šafařík – Tomáš Teslík ( Ladislav Svíčka), Jakub Budai , Tomáš Zima, Kamil Chrastný – Marek Černý, Patrik Fiferna , Zdenek Janouch ( Radek Dvořáček) , Lukáš Fiferna – Tomáš Brzák , Pavel Ouzký ( Patrik Kocfelda )

Křečkov ,,B“  -   Běrunice B  4 : 0 (0 : 0)
Za  krásného slunného podzimního počasí jsme nastoupili proti soupeři,kterého jsme chtěli  přehrát a tím zvýšit bodový náskok v tabulce,protože jsme již věděli, že Libice s Pátkem ve vzájemném utkání remizovali. Soupeř do začátku utkání nastoupil pouze o deseti , víc se jich nesešlo. Z toho polovina hráčů  byla starší 45ti let.
My jsme nastoupili kompletní k tomu ještě   5  hráčů na střídačce. Začali jsme  sebevědomě,měli územní převahu ,ale až na několik vyjímek naše akce končili u velkého ,,vápna“.Poločas skončil bez branek.
Když se na začátku druhého poločasu podařilo vstřelit domácím úvodní a následně druhý gól, najednou jsme nevěděli co hrát.Další dva góly jenom potvrdily naší bezradnost a velmi špatný výkon a ostudnou porážku  4:0.
Sestava :  Janouch M. -  Dvořáček R. , Budai J., Zima T., Štěpán M., (Chrastný K.,) – Fiferna L., Fiferna P., Brzák T., Černý M.,(Chrastný M.) –  Ouzký P.(Hála P.) , Janouch L.

Běrunice B – Záhornice   2  :   3   ( 1:1)
Sestava :  P.Šafařík – R.Dvořáček, J.Budai , T.Brzák , K.Chrastný ,(P.Hála), - L.Fiferna , P.Fiferna , Z.Janouch , M.Černý -  L.Janouch , M.Chrastný ( R.Černý)
Sled branek : 0 : 1 ,  1 :1 (T.Brzák) ,  1 : 2 ,  2 : 2 (R.Dvořáček),   2 : 3 ,
Ve vyrovnaném utkání jsme dostali třetí gól v páté minutě nastavení.

Odřepsy - Běrunice B  2 : 4                                                                                     Po dvou prohraných utkáních jsme nastoupili proti domácím Odřepsům,kteří jsou v dosavadním průběhu soutěže poslední. Pokud jsme nechtěli ztratit kontakt s čelem tabulky a zároveň ,,zadělat“ na další ostudu, museli jsme bezpodmínečně vyhrát.Do vedení jsme se dostali v 10 té minutě gólem P.Fiferny. Domácím se podařilo vyrovnat,ale do konce prvního poločasu jsme zvýšili náskok dvěma góly P.Kocfeldy. I po přestávce jsme potvrdili roli favorita a T.Teslíkem zvýšili na 4 :1 . V závěru utkání nedisciplinovaností našeho středního obránce jsme umožnili snížit domácím na konečných 4:2.
Sestava : Janouch M. – Dvořáček R. , Janouch Jar. , Brzák T., Štěpán M.( Budai J.,) – Janouch L., Fiferna P., Janouch Z., Teslík T., - Černý M.,(Ouzký P.) Kocfelda P. (Fiferna L.)

Běrunice B – Dymokury B 6 : 1 (4 : 0)
V posledním domácím utkání podzimní sezóny jsme hostili ,,B“ mužstvo Dymokur.Utkání jsme rozhodli během 6 ti minut od osmnácté do dvacáté třetí,kdy se nejprve 2x trefilT.Brzák a jednou P.Fiferna. V závěru poločasu ještě zvýšil M.Černý na 4 : 0 a o vítězi bylo definitivně rozhodnuto. Bylo jen otázkou kolik gólu dáme v druhém poločase a vylepšíme si skóre. Nakonec po přestávce vsítil svůj druhý gól v zápase M.Černý a po pěti zápasovém bezgólovém půstu skóroval L.Janouch. Dá se říci,že po dlouhé době byl v Běrunicích úspěšný fotbalový víkend, protože i Áčko a dorost získaly body.
Sestava : Šafařík P., - Dvořáček R.,( Budai J.), Janouch Jar., Brzák T., Chrastný K., - Teslík T., Fiferna P., Janouch Z., (Ouzký P.), Fiferna L., - Černý M., Kocfelda P.(Janouch L.)

Libice B - Běrunice B   3 :  2   ( 1 : 2 )
V  našem posledním utkání sezóny jsme přijeli do Libice s  cílem neprohrát a  již jsme věděli, že v případě našeho vítězství  budeme přezimovat na prvním místě  naší soutěže bez ohledu na výsledky posledního kola, přestože  my  máme volno.  Podle očekávání domácí mužstvo začalo náporem a v sestavě s mnoha hráči,kteří v sobotním  utkání  také doma ,  prohráli s naším ,,A“ mužstvem.
První gól jsme vstřelili my,ale bohužel do vlastní branky. Autor L.Fiferna. V dvacáté minutě vyrovnal L.Janouch. V následujících minutách jsme zahodili neuvěřitelné brankové šance. Jen tak namátkově – 2x Míra Chrastný,  L.Janouch ,dále pak P.Fiferna,který nedokázal překonat brankáře z bezprostřední blízkosti . Je ale nutno objektivně přiznat,že i domácí měli alespoň dvě vyložené šance. V 36 minutě jsme se přeci jenom dočkali a do vedení jsme šli zásluhou gólu M.Černého. Takto skončil první poločas a kdyby skončil 3 : 6, tak by se nikdo nedivil.
Druhý poločas jsme začali ustrašeně,domácí nás zatlačili ,brankových příležitostí už tolik nebylo, ale za zmínku určitě stojí neproměněná jasná gólová příležitost L. Janoucha, který asi z dvanácti metrů netrefil branku .Tento gól by asi utkání definitivně rozhodl. Následně domácí vyrovnali a čtyři minuty před koncem se ujali vedení.V závěru utkání mohl alespoň vyrovnat znovu L.Janouch,ale opět přestřelil.
Sestava : M.Janouch – R.Dvořáček , P.Hála  (P.Kocfelda) , T.Brzák, J.Budai  - M.Chrastný , P.Fiferna , Z.Janouch ( T.Teslík ), L.Fiferna -  M.Černý , L.Janouch