Běrunice B - Dymokury B  6 : 2  (3 : 0)

Sestava :
P.Šafařík  - P.Rohlíček , P.Hála , Z.Janouch , T.Fiala -  P.Štěpán , T.Brzák , P.Náhlík , L.Fiferna - P.Ouzký , R.Černý ( 60.min. O.Vaňura)

Velikonoční  neděle se vydařila jak počasím tak i výsledkem v samotném utkání.

V úvodu utkání byli hosté aktivnější, několikrát nebezpečně zaútočili ,ale v 23.minutě jsme se dostali do vedení my, gólem R.Černého. Tentýž hráč zvýšil o deset minut později na  2:0 a  od této chvíle jsme převzali iniciativu a byli lepším mužstvem. Ještě před přestávkou jsme dostali výhodu penalty, kterou  nadvakrát ( vyražená střela brankářem, následná dorážka)  proměnil T.Brzák.
Hned z prvního útoku ve druhém poločase  (46.min.)  zvýšil P.Ouzký  na  4 : 0  a o vítězi bylo rozhodnuto .Soupeř to potom úplně zabalil a my jsme se předháněli v zahazování ,,tutovek".
Následující sled branek:
65.min.  L.Fiferna      -       5  : 0
71.min.                               5  :  1
75.min. zahozená penalta P.Ouzký
82.min. P.Ouzký                6 :  1
84.min. penalta                   6:  2

Dlouhopolsko - Běrunice B  3 : 0

Sestava : M.Janouch - D.Mašinda , P.Hála,T.Brzák,L.Štus - Honza (46.min. R.Dvořáček) ,Z.Janouch , P.Štěpán ,L.Fiferna - J.Podnecký ,P.Ouzký(75.min.P.Kohoutek)

Úvodem musím říci, že výsledek utkání je stejný jako předchozí  zápasy s domácími na jejich hřišti v uplynulých dvou sezónách,shodou okolností vždy na jaře.

- zápas opět kolidoval s utkáním našeho ,,A" mužstva

- hrbolaté hřiště nevyhovovalo našemu  ,,technickému" fotbalu.

Skutečností ovšem je, že domácí nebyli fotbalově lepší, ale měli větší touhu po vítězství, byli důraznější  a  sebevědomí. První branka byla pěkná ,ale náhodná , dvě další jsme dostali po zahrání rohových kopů a nedůsledností obrany a brankáře.

My jsme toho před  pěknou diváckou návštěvou moc nepředvedli.

Odřepsy - Běrunice B  5 : 1

Sestava: M.Janouch – T.Fiala , P.Hála (35.min.P.Kohoutek), L.Hála, L.Štus ( 23.min.J.Janouch )- P.Záhora , P.Fiferna, L.Pavlíček, L.Fiferna – P.Náhlík , T.Brzák

Domácí, kteří se všemožně snaží postoupit do III.třídy , začali očekávaným náporem. K dvoubrankovému poločasovému vedení jsme domácím pomohli našimi chybami.

V druhé půli jsme byli téměř 20 minut rovnocenným soupeřem, ale vstřelit branku se nám nepodařilo. Potom opět za našeho přispění  jsme inkasovali dva góly. Za stavu  4:0 snížil z penalty L.Fiferna. Přestože konečný výsledek 5:1 je krutý, byli jsme domácím  důstojnějším soupeřem než při podzimním  vzájemným utkáním u nás.

Běrunice B - Vrbice   2 : 2

Sestava : M.Janouch -  P.Rohlíček , P.Kohoutek , T.Brzák , L.Pavlíček - P.Záhora , P.Fiferna, P.Štěpán ,L.Fiferna - T.Fiala , P.Ouzký

Už v 5.minutě jsme se dostali do vedení po povedené akci  po pravé straně, centrem P.Záhory a gólovým zakončením T.Fialy. V dalších minutách prvního poločasu  se útoky střídaly na obou stranách, ale téměř bez střel na branku a bez gólových šancí. Přestože hosté měli herní převahu v 39.minutě jsme skórovali opět my, ale pro ofsajd nebyla branka uznána.

Druhý poločas byl ve znamení trvalé převahy hostů, kteří se dočkali vyrovnání asi v 80.minutě. V 85.minutě jsme se mohli přiblížit k vítězství, ale L.Pavlíček neproměnil nařízenou penaltu za podražení P.Ouzkého. Když běžela 90.minuta a vše směřovalo k remíze jsme dostali  druhý gól. V  6.minutě nastavení se štěstí přiklonilo na naší stranu a náhodnou střelou zdálky a chybou hostujícího brankáře vyrovnal P.Fiferna na konečných 2:2

Záhornice - Běrunice B 3 : 0

M.Janouch – R.Dvořáček, P.Hála , Z.Janouch , D.Mašinda – J.Havelka ( 46.min.T.Macura) P.Fiferna , T.Zima ( 70.min.P.Kohoutek) L.Fiferna – P.Ouzký , T.Brzák

Do utkání jsme nastoupili s úplně novou obrannou čtveřicí oproti minulému zápasu .V prvním poločase, ještě za bezbrankového stavu, jsme měli tři gólové šance, ale  bohužel zůstalo jen u šancí.

Potom jsme dostali branku, která podle našich některých hráčů byla z ofsajdu, to samé druhá branka po přestávce.

Já  osobně si myslím, že každý by  měl hledat chyby hlavně u sebe a to v nedostatečném pokrytí a bránění domácích hráčů . Jestliže ofsajdy skutečně byly, tak se jednalo vždy o  ,,krokový“  ofsajd , který kolikrát pomezní  zapomenou , někdy i cíleně ,  odmávat i v lize.

V této sestavě jsme určitě překonali náš hráčský  zápasový věkový průměr, hráči  tučně označení  jsou  v rozmezí   37 -  50 let, přesto jsme měli uhrát lepší výsledek.

Fiferna

Běrunice B - Hradčany 2 : 0

Sestava:P.Šafařík  - P.Rohlíček , P.Hála, Z.Janouch , L.Fiferna -  P.Štěpán , P.Fiferna , T.Zima (56.min.J.Podnecký), T.Brzák -  P.Ouzký , T.Macura

Ačkoliv  jsme hráli doma s tradičním začátkem v 10,15 hod, utkání  opět (již potřetí na jaře) kolidovalo s utkáním ,,A“ mužstva. Hradčany jsou momentálně  poslední ve skupině ,ale na hřišti to nebylo vůbec znát. Bylo to vyrovnané utkání v poklidném tempu. My jsme se dostali do větší převahy asi 10 minut před koncem poločasu a v poslední minutě poločasu jsme se dočkali vedoucí branky ,kterou vstřelil opakovaně nejmladší hráč na hřišti  P.Štěpán.

Druhá půle byla obdobná jako první, několik brankových příležitostí bylo na obou stranách. Nám se podařilo zvýšit na konečných  2 : 0  J.Podneckým asi  6 minut před koncem. Asi jsme zvítězili zaslouženě i zásluhou bezchybně mávajícího  domácího pomezního rozhodčího.

Opolany - Běrunice B  2 : 1

P.Šafařík – R.Dvořáček , L.Hála, T.Brzák, T.Fiala – J.Podnecký , R.Černý , P.Štěpán , L.Fiferna – P.Ouzký ,T.Macura

Omlazená sestava měla být zárukou úspěchu proti domácím, kteří se pohybují na předposledním místě tabulky . Bohužel,už v 10.minutě náš brankář neudržel poměrně slabou střelu a obránci pouze přihlíželi  gólové dorážce domácího hráče. Ve 40.minutě jsme se dočkali vyrovnání po rychlé akci, nezištné  přihrávce T.Macury a zakončení pěknou a přesnou střelou P.Štěpána .

Ve druhém poločase se hrál oboustranně slušný ,místy spíše přátelský fotbálek, nikdo nikam moc nepospíchal. Trvalejší převahu a tlak jsme si vytvořili asi 10.minut před koncem , už za stavu  2: 1 pro domácí. Vyrovnání měl na kopačkách P.Ouzký, ale svou příležitost  trestuhodně zahodil.

Běrunice B - Sány 1 : 7

Sestava:  M.Janouch - H.Havelka , P.Hála ,J.Janouch ,L.Fiferna - P.Štěpán , Z.Janouch , T.Zima ,T.Brzák - P.Ouzký , J.Podnecký

Favorizovaní hosté začali očekávaným náporem a hned  v první minutě z prvního útoku nás zachránila tyč branky. Ve 20.minutě jsme se ujali vedení, když P.Ouzký  krásným lobem asi z hranice velkého vápna přehodil vybíhajícího brankáře. To byl opravdu pěkný fotbalový moment.V tu dobu byli hosté jak opaření,protože se jim v sezóně mockrát nestalo, aby prohrávali. Nás to navnadilo a místo abychom pokračovali v bránění ,tak jsme hru nesmyslně otevřeli a naše radost a nadšení skončilo asi ve 30.minutě vyrovnávacím gólem. Do poločasu stačili hosté přidat ještě dvě branky  a bylo rozhodnuto.

V druhé půlce jsme již nestačili na soupeřovu kvalitu a kvantitu (využili všech 5 povolených střídání) a byli jsme rádi, že rozhodčí utkání asi o sedm minut zkrátil a ukončit naše trápení.

Libice B - Běrunice B  9 : 2 (5 : 0)

M.Janouch – P.Rohlíček ,P.Hála, Z.Janouch , R.Dvořáček – J.Podnecký ,P.Fiferna , P.Štěpán ( 46.min. D.Mašinda ) l.Fiferna – P.Ouzký , T.Macura

Branky : Macura , Mašinda

Vzhledem k výsledkům domácího mužstva  v této sezoně jsem očekával vyrovnané utkání, bohužel domácí neponechali nic náhodě, postavili  tři hráče (údajně pouze náhradníky ) z ,,A" mužstva  a v 5.minutě, aniž by si náš brankář sáhl na míč , jsme prohrávali   2 : 0 . Do poločasu přidali ještě tři a bylo ,,vymalováno" .

Po domácím debaklu od Sán jsme  odjeli s dalším přídělem a aby toho nebylo málo,  museli někteří hráči vypít kalich hořkosti do dna v   podvečerním utkání za  Áčko doma  v derby s Městcem ( 1 : 5 )